Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Москальскі компанії в Україні треба націоналізувати

Віктор Балога
Якщо Росія викрадає наших співвітчизників і оголошує їх не то біженцями, не то своїми громадянами, то за такою логікою російські компанії на нашій території можуть бути оголошеними власністю держави Україна. І мабуть це було б справедливо, враховуючи, що не ми почали цю війну, і це у нас відібрали територію, розміром з невелику країну Європи.
Але ми єдині, хто поки що стримує рух цієї зарази у західну Європу, за що нам "дякую" не кажуть і легенди про нас не складають. Тому, не потрібно боятися діяти жорстко. Хочу знову поставити всім у приклад Ізраїль. Якби ця маленька держава, яка фактично стримує ісламський екстремізм, кожен раз озиралася на пацифістські заяви тих, хто автомат у руках не тримає, цієї країни, як і християнських святинь, напевно, уже б не було. Тому і нам, якщо хочемо жити, не потрібно боятися осуду тих, кому поки що нічого не загрожує. This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/986145.html.
Tags: балога, беспредел, піар, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment