Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Гелетей

Валерій Гелетей
Вчора, у критичний і трагічний день для кожого з нас, я не мав технічної можливості прояснити деякі моменти.
Доповідаю громадськості, що як тільки розпочався обстріл "Градами" наших військовослужбовців, мною осбисто була здійснена оперативна доповідь Верховному Головнокомандувачу Збройних Сил України. Відразу було прийняте першочергове адекватне рішення задіяти артилерію у відповідь. Авіація миттєво була піднята за наказом у повній бойовій готовності. Бойовики понесли великі втрати. Я розумію, що це не поверне нам загиблих синів України. Але тотальне знищення терористів, для якого у нас є достатньо сил і засобів, зробить смерть наших героїв не марною і принесе Україні довгоочікувану перемогу, мир і спокій.
Хочу окермо висловловити щирі співчуття батькам, рідним та близьким загиблих військовослужбовців. Наші вороги дорого заплять за ваше горе і біль.

Я прошу вибачення за те, що не можу відповісти кожному особисто на питання, коментарі, листи. В зоні проведення АТО для цього дуже часто немає технічної можливості і зовсім немає часу. Але обіцяю інформувати вас, щойно матиму таку можливість. Дякую вам за підтримку. Слава Україні This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/987261.html.
Tags: лугандония, піар, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments