Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Віктор Балога: не продавайте Україну Путіну

Віктор Балога
Вчорашнє публічне обіймання Ангели Меркель із російським «другом» свідчить лише про одне – ЄС прийняв остаточне рішення про продаж України і навіть домовився про ціну. І час для торгів вибрано дуже вдало – західні політики переходять у мертву політичну фазу і навіть на неприховане військове вторгнення будуть реагувати максимум мовою заяв.
Хочу нагадати, що саме у «курортний» політичний сезон у серпні 2008 року російські танки із триколорами стояли під Тбілісі. І конкретні дії для захисту Грузії робили лише США, Польща, Україна і держави Балтії. Всі інші переймалися лише одним – як не образити московського царя.
Часу щоб переконати Захід вплинути на агресора, запровадити санкції і захистити не лише Україну, але й себе – фактично не залишається. Остаточне рішення буде прийнято вже післязавтра на зустрічі лідерів ЄС.
Що має зробити за ці дні Україна і українці.
1. Кампанія протесту під посольствами країн ЄС у Києві та в столицях Євросоюзу. Вимога лише одна – не продавайте Україну Путіну. Я не переоцінюю роль таких заходів, але і Меркель, і Олланд, і інші «прагматичні» друзі від позиції своїх виборців не менш вразливі ніж від газпромівських грошей.
2. Українська дипломатія має говорити із лідерами ЄС дуже жорсткою мовою у кожному питанні що стосується нашої безпеки. І не лише переконувати їх та демонструвати картинки на підтвердження військовою агресії РФ (це очевидно навіть для малих дітей), але й вимагати реального захисту: санкцій третього рівня, військової допомоги і миротворців ООН та ОБСЄ (без участі росіян).
3. Головне. Ми маємо перестати сподіватися на Захід, який завжди буде змінювати свою позицію залежно від настроїв Кремля і забути про всі миротворчі і немиротворчі плани. План зараз має бути лише один – План оборони від агресії РФ. А це – негайне повернення в Україну всього нашого миротворчого контингенту, завантаження «у три зміни» підприємств оборонного комплексу, мобілізація, будівництво другої лінії оборони.
За останній місяць, поки урядова команда готує плани і концепції посилення кордону, можна було замінувати і затягнути колючим дротом щонайменше півтори тисячі кілометрів кордону із РФ, який ми зараз контролюємо. І це – лише один із прикладів невміння і небажання захищатися від агресора.
Тому влада має реально почати працювати на захист України. І розуміти, що зараз кожен день бездіяльності, порожніх розмов із деякими друзями і кожен день затягування із реальним захистом нашої держави – це лише посилення Кремлю і втрата українських позицій.

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/989246.html.
Tags: балога, германия, европа, лугандония, порошенко, рассея, сша, україна
Subscribe

 • на рівні дна

  Артур Харитонов Доки громадянське суспільство допомагало СБУ виконувати свої функції щодо Басти, у окупованій Ялті китайські співаки та інші…

 • Мусора захищають усиляку бандоту бо мають з них гроші

  Олег Симороз Показовий приклад того, що буває коли слідчі Авакова ще студентами прогулюють пари з кримінального права Орли Авакова шиють 118 статтю…

 • Станислав Кукарека · Пра аналогии - 4

  Как я уже писал в предыдущих частях "успехи первых пятилеток" и прочая "индустриализация" происходили во многом на фоне (и благодаря) специфической…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments