Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Віктор Балога: не продавайте Україну Путіну

Віктор Балога
Вчорашнє публічне обіймання Ангели Меркель із російським «другом» свідчить лише про одне – ЄС прийняв остаточне рішення про продаж України і навіть домовився про ціну. І час для торгів вибрано дуже вдало – західні політики переходять у мертву політичну фазу і навіть на неприховане військове вторгнення будуть реагувати максимум мовою заяв.
Хочу нагадати, що саме у «курортний» політичний сезон у серпні 2008 року російські танки із триколорами стояли під Тбілісі. І конкретні дії для захисту Грузії робили лише США, Польща, Україна і держави Балтії. Всі інші переймалися лише одним – як не образити московського царя.
Часу щоб переконати Захід вплинути на агресора, запровадити санкції і захистити не лише Україну, але й себе – фактично не залишається. Остаточне рішення буде прийнято вже післязавтра на зустрічі лідерів ЄС.
Що має зробити за ці дні Україна і українці.
1. Кампанія протесту під посольствами країн ЄС у Києві та в столицях Євросоюзу. Вимога лише одна – не продавайте Україну Путіну. Я не переоцінюю роль таких заходів, але і Меркель, і Олланд, і інші «прагматичні» друзі від позиції своїх виборців не менш вразливі ніж від газпромівських грошей.Read more...Collapse )
Тому влада має реально почати працювати на захист України. І розуміти, що зараз кожен день бездіяльності, порожніх розмов із деякими друзями і кожен день затягування із реальним захистом нашої держави – це лише посилення Кремлю і втрата українських позицій.

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/989246.html.
Tags: балога, германия, европа, лугандония, порошенко, рассея, сша, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
  • Error

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 2 comments