Алі Татар-заде · одній чекистській ідеодіверсії - 100 років,

або
одна з 10,500 причин чому білі програли війну красним
Ця важлива, бо використовується нашим противником досі, і використовується успішно.
Мова йде про програмування противника на те, що його ворог - не рускій народ, а різноманітні екзотичні та несимпатичні національні меншини (нацмени)
В мережах ви часто зустрінете "мем і ненависть" до бурятів, осетинів, якутів і багатьох інших народів, які наче вітрина уособлюють "багатонаціональний єдіний російський народ", який веде війну із нами в Криму та на Донбасі.
А ще цій технології більше ста років, вона була успішно використана красною Москвою проти білих "окраїн" в 1919-1920 роках.
"Уважно слідкуйте за руками".
Ні, не слідкуйте, це фраза фокусника. Він якраз і привертає вашу увагу до того, що робить руками. Сам він тим часом може маніпулювати ногами, вухами і навіть членом, але ви "слідкуйте за його руками".
Красні силою і кров'ю беруть багато національних окраїн (в тому числі і недорусифікованих глубинок), вбивають там, умовно кажучи, тисячу людей на тисячу гектарів, але з сотні тих хто здався у полон відбирають десяток тих, хто погодивсь воювати за них і разом з ними.Collapse )

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2263644.html.
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 113
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…

Розкрилась справжня мета нещодавнього раптового візиту Ангели Меркель у МосквуRostyslav Demchuk
Ось і розкрилась скринька з сюрпризом

Розкрилась справжня мета нещодавнього раптового візиту Ангели Меркель у Москву.

Усі зауважили, що господар Кремля вже давненько не з'являвся на людях. Уже й почали забувати про його існування на тлі останніх міжнародних подій. І тут раптом Ангела Меркель зривається і летить до Москви. Чого, що, для чого, навіщо, чому...???

І ось читаємо і чуємо:Collapse )

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2263300.html.

Четвер, 16 січня 2020 року, Київський адміністративний суд, 11-45, Московська, 8

Igor Lutsenko

У цей четвер – засідання у одному із магістральних судових процесів сучасності. Битва за територію Музею історії України, місце, де був збудований один із головних храмів Київської Русі – Десятина церква.

Цей процес – дзеркало для нинішньої влади, котрий показує її здатність опиратися зовнішнім впливам у своїй гуманітарній та матеріальній сферах.

Зараз згадана територія брутально, у протизаконний спосіб захоплена групою під керівництвом російського (зокрема) громадянина Юрія Самуїловича Харона на псевдо «священник Гедеон», члена російської православної церкви.

Щодо самого факту захоплення і території тривають інші судові баталії, де теж ситуація зараз погана, але найгірша вона зараз з особою цього «Гедеона».
Collapse )
Отож, потрібно не допустити повторення першої інстанції, коли тихцем від загалу Гедеона приготували до повернення в Україну. Такі «співгромадяни», котрі несуть нам русскій мір, тут зовсім не потрібні.

Приміром, дехто з активних прихильників цього Харона пішов у 2014 воювати за Росію на Схід. У 2019 сам Харон особисто намагався через суд заблокувати отримання Україною Томосу. І так далі. Проповіді Гедеона – це окрема історія, там християнством і не пахне, зате у нього ісправно моляться за Росію і її володарів.

Отож, запрошую.

Київський адміністративний суд, 11-45, Московська, 8

Четвер, 16 січня 2020 року. Розгляд апеляції на позов Гедеона про відновлення у статусі громадянина України.

Це боротьба за нашу ідентичність.

Репост, репост.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2263160.html.

тепер ми краще розуміємо, що і як навколо нас відбувається

Serhiy Dibrov
Ну що, друзі.
BIHUS.info видалило своє відео з батьками, які налаштовані скептично стосовно щеплень. (див. про це тут: https://don-katalan.livejournal.com/2276582.html Д_К)

Насправді то відео, як то кажуть, "ніочьом". Жодних серйозних проблем, жодних шкандалів по типу свинарчуків. Все тихо та спокійно, просто "розмова за життя", не більш того.

Але - ні. Не можна.
Про свинарчуків можна було. А про те, що існують такі батьки - ні, не можна.

Дивно?
Мені - ні. З двох причин.
Collapse )

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2262903.html.

Грошефермери: Як олігархи і популісти доять Євросоюз на мільйони

Ярослав Вішталюк
Давно хотів перекласти цей лонгрід New York Times про Угорщину і те, що з нею зробили євросубсидії, але питання земельної "реформи" змусило таки вже добити це питання. Дуже цікава стаття, яку, звісно, варто читати в оригіналі, але це не всі можуть. І дуже актуальна з огляду на розгляд земельного питання в парламенті. Я ще півроку тому казав, що це питання буде розв'язано не так, як краще для країни, а як краще для ЄС та підтриманих ним тут "успішних бізнесменів" - на кшталт того ж таки Томаша Фіали, чий "Дрегон кепітал" останніми місяцями чомусь "раптом" зацікавився розширенням свого впливу в банківському секторі - ключовому секторі, який буде відігравати головну роль у випадку відкриття "ринку землі". Робота журналістів Таймс ще раз доводить, що наївні українці, які думають, ніби "ЄС нам допоможе" глибоко помиляються, щоправда прозріють, як завжди, досить пізно, тим часом як "успішні бізнесмени" чисто за законами "дикого капіталізму" стануть ще багатшими і ще більше легалізуються на Заході, поки рядові українці будуть збирати копійки на прожиття.

(традиційно буду вдячний за виправлення помилок - робив все "на коліні", тож їх таки має бути)
==================================

Грошефермери: Як олігархи і популісти доять Євросоюз на мільйониЄвропейський Союз виділяє 65 мільярдів доларів на рік на субсидії сільському господарству. Але частина цих грошей йде на заохочення авторитарних лідерів, збагачення політиків і фінансування корупції.

©Селем Гебрекідан, Метт Апуццо та Бенджамін Новак

Чаквар, Угорщина - Під комуністами фермери працювали на полях, які розкинулись на кілометри довкола цього міста на захід від Будапешта, збираючи пшеницю та кукурудзу для уряду, який вкрав їхню землю.

Сьогодні їхні діти гарують на нових панів - олігархічні групи та їхніх політичних покровителів, які загарбали ці землі через непрозорі угоди з урядом Угорщини. Вони створили сучасну реінкарнацію феодальної системи, надаючи робочі місця поступливим та караючи тих, хто наважується чинити опір.

Як виявляється, ці земельні барони фінансуються та зміцнюються Євросоюзом.
Collapse )
Крім того, додає він, на селі нема реальної опозиції. Асоціація дрібних землевласників уклала союз з радикально-правою партією "Фідес" Орбана, щоб переобрати прем'єр-міністра, а люди, які керують асоціацією, тепер обійняли високі державні посади. Ангян повністю зник з публічного життя. Він двічі протягом цього року зустрівся з The Times, передаючи зібрану ним інформацію, після чого припинив відповідати на телефонні дзвінки. Коли пан Тейхель нещодавно побачив його на похоронах, той виглядав повністю зламаним. "Він здався", каже Тейхель. Як завжди Ангян запитав у нього, як поживає його родина. "Це не має значення", - відповів Тейхель. "Я просто рядовий солдат. У вас як справи? Ви ж генерал". Ангян йому відповів: "Який сенс продовжувати, коли зі мною ніхто не стоїть поруч?".


Collapse )

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2262684.html.

Теоретически трубу в следующий раз может прорвать прямо под торгово-развлекательным центром

В дополнение к https://don-katalan.livejournal.com/2276195.html

Теоретически трубу в следующий раз может прорвать прямо под торгово-развлекательным центром. То есть и я, и мои друзья, подписчики каждый раз, прогуливаясь по Ocean Plaza - Оушен Плаза, находились "на пороховой бочке", рискуя своим здоровьем и даже жизнью.

Слава муниципальным чиновникам, которые дают разрешение на строительство ТРЦ прямо над магистральными сетями теплоснабжения! Это Украина, детка... Плевать на жизни и безопасность людей, плевать на любые нормы!

Фото Олег Попенко
Collapse )

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2262491.html.

Alexandr Kochetkov · Медицинская реформа как диагноз Зе-команды

Аккурат на старый новый год, вечером 14 января пройдет второй — решающий — этап конкурса на главу Национальной службы здоровья Украины (НСЗУ). Той самой службы, через которую пойдут 72 млрд гривен, выделяемых на украинскую медицину.
Спрашивается, с какой стати я заинтересовался непрофильным направлением?
Во-первых, от результатов медреформы, второй этап которой запланирован уже на апрель, во многом будут зависеть результаты местных выборов. Да и отношение украинцев к власти Владимира Зеленского в целом. Предыдущий глава НСЗУ, назначенный при Петре Порошенко, не рискнул брать ответственность за воспаленную ситуацию и подал отставку. Срочно был назначен конкурс.
Во-вторых, Игорь Коломойский спрогнозировал, что в этом скоропостижном конкурсе победит экс-депутат Андрей Шипко. И это уникальный случай, когда ИВК пролетел со своим прогнозом и своим протеже. Но не потому, что Шипко — бывший регионал, а потому он не сдал тесты по английскому. Можно смеяться.
В-третьих, ставшего основным кандидатом Вадима Аристова я знаю и по жизни, и по реформаторской команде Михеила Саакашвили. Он претендент, разумеется, не идеальный, но среди имеющихся — самый адекватный.Collapse )
На фото: Владимир Зеленский и Вадим Аристов


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2262240.html.

Масштаби залякування вражають

Serhiy Dibrov
З інтересом прочитав коментарі до передачі Denys Bihus за участю вакциноскептично налаштованих батьків.Коментарі дозволили пояснити мені дивний феномен - люту ненависть багатьох "пересічних" до таких батьків і їх дітей.

Парадокс: жодна інша соціальна група (національні спільноти; люди с нетрадиційною сексуальною орієнтацію; люди, що хворіють на різні хвороби, наприклад) такої ірраціональної ненависті до себе, схоже, не відчувають.

Як я зараз розумію, це проява архетипічних реакцій на щось жахливе, незрозуміле і невідворотне.
Collapse )

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2261799.html.

Що таке бізнес-центр "по-масковски" в Києві

Roman Igorevich Petushkov
9 год
Оушн Плаза зараз. Кажуть про десяток постраждалих. Прорив теплотраси. Затоплено й сам ТРЦ, який доречі навіз биків які перешкоджають зйомкам журналістам. На зауваження поліції останні не реагують.
===
Отдельный "привет" охране Ocean Plaza - Оушен Плаза. Где вы набрали этих дибилов которые на улице в общественном месте запрещают журналистам снимать в сторону здания ТРЦ мотивируя это частной территорией и еще и с угрозами разбить лицо?

Ни ногой больше в ваш ТЦ именно из-за таких уродов на входе.

П.С: Добавил кадастр. На тротуаре около Океан Плазы можно спокойно таких самодеятелей слать на три буквы. Это коммунальная собственность, а не то что лепят упыри с охраны ТЦCollapse )
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2261508.html.

(Не)Прогнозований шторм-2 – від Криму до Одеси. Морські ризики на 2020: Чорне море

Андрій КЛИМЕНКО,
Продовження. Початок див тут – (Не)Прогнозований шторм – від Маріуполя до Босфору. Морські ризики на 2020: Азовське море


Фото: Володимир Трофимов, Одеса, спеціально для BSNews

* * *
Нагадаємо, що прогнозування ситуації з морськими ризиками в Азовському та Чорному морях, що пов’язані з можливими діями РФ, розглядаються нами на основі досвіду 2014-2019 років, але не тільки в україно-російському, але й макрорегіональному контексті – Чорноморсько-Середземноморському.
Ми виходимо з того, що напад РФ на Грузію в 2008 похитнув, а окупація Кримського півострову в 2014 зрушила довгу консервацію всього геополітичного розлому – від Гібралтара до Маріуполя. Collapse )

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2261364.html.